Programma 7 maart

De zaalcompetitie nadert haar ontknoping en komend weekend staan de laatste uitwedstrijden van het zaalseizoen op het programma. Nog één keer alles geven in de sporthal van de tegenstander, nog één keer strijden voor de punten voordat we richting de beslissende fase gaan.

Bijna alle teams van Hemur Enge komen in actie. Alleen Hemur Enge 1 heeft dit weekend geen wedstrijd op het programma staan. Voor de rest van de vereniging betekent het echter volle bak: van de jongste jeugd tot de senioren, iedereen mag laten zien wat ze in huis hebben!

J1 wil ongeslagen kampioen blijven
Onze J1 kroonde zich afgelopen week al tot kampioen – een fantastische prestatie waar we als vereniging enorm trots op zijn!

Maar het seizoen is nog niet voorbij. De ploeg zal er alles aan willen doen om hun ongeslagen status vast te houden. Daarvoor moet er zaterdag wel gewonnen worden van Tiel. Een kampioen word je niet zomaar, en ongeslagen kampioen worden is natuurlijk helemaal bijzonder. We wensen de J1 veel succes bij deze mooie uitdaging!

J5 strijdt nog om de titel
Ook voor onze J5 staat er nog veel op het spel. Zij zijn dit seizoen eveneens nog ongeslagen, maar hebben nog niet gespeeld tegen de pupillen van SGV. En juist die wedstrijden kunnen beslissend zijn in de strijd om het kampioenschap.

Deze week én volgende week staan er dus spannende duels op het programma. Kan de J5 hun knappe reeks voortzetten en zich ook tot kampioen kronen? De komende wedstrijden zullen het antwoord geven.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *