Hemur Enge 2 wint overtuigend van Huizen 6

Na het knappe gelijkspel van vorige week tegen het sterke HKC mocht Hemur Enge 2 dit weekend het thuisseizoen openen in de eigen sporthal in Amerongen. Rondom de Ploeg stond afgeladen vol: de jaarlijkse Sinterklaasintocht zorgde voor een gezellige drukte, en zelfs de Sint zelf maakte kort tijd om bij de wedstrijd van het tweede langs te komen. Een sfeerrijke start van de zaalcompetitie dus.

Sterke openingsfase

Vanaf het eerste fluitsignaal liet Hemur Enge zien dat het vandaag scherp voor de dag kwam. Al snel brak Janneke de wedstrijd open door met een soepele doorloopbal de 1-0 binnen te leggen. Niet veel later wist Erwin van dichtbij te profiteren en de voorsprong te verdubbelen. Hemur Enge speelde met veel vertrouwen, wat duidelijk werd toen Kyra met een bekeken schot de 3-0 binnenschoot.

De ploeg uit Amerongen bleef de aanval zoeken en toonde veel variatie in haar spel. Philip trok overtuigend naar binnen voor de 4-0, waarna Diane in dezelfde stijl de 5-0 aantekende. Toen Erwin vervolgens ook nog een strafworp feilloos afwerkte, liep Hemur Enge uit naar 6-0. Kyra liet daarna opnieuw zien dat ze haar vizier op scherp had staan door van afstand de 7-0 te maken. De eerste helft werd afgesloten door een knappe wegtrekbal van Lisanne, waardoor Hemur Enge met een comfortabele 8-0 voorsprong ging rusten.

Hoewel deze stand menig ploeg zou breken, bleef Huizen met opgeheven hoofd korfballen. De gasten bleven kansen creëren en toonden een sportieve en vriendelijke instelling, iets wat door Hemur Enge zeer werd gewaardeerd.

Tweede helft vol energie

Na rust mocht Gijs zijn eerste officiële doelpunt voor Hemur Enge 2 bijschrijven. Met een fraaie wegtrekbal zorgde hij voor het negende Amerongse doelpunt. Huizen beloonde zichzelf even later door voor het eerst de korf te vinden, maar Lisanne bracht het verschil weer terug naar negen door alert een korte kans af te ronden. Huizen bleef echter moedig doorgaan en maakte hun tweede treffer van de middag.

In de slotfase liep Hemur Enge verder uit en bouwde het de score uit tot een overtuigende 16-4 eindstand. De ploeg speelde volwassen, gretig en met zichtbaar plezier, gesteund door de goedheiligman.

Vooruitblik

Volgende week is Hemur Enge 2 vrij – ruim de tijd dus om alle Sinterklaasaankopen te doen. Op zaterdag 29 november staat het team weer in De Ploeg, klaar om het zaalseizoen een mooi vervolg te geven.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *