Hemur Enge C1

Team Indeling
Hemur Enge C1
DamesAnne-SophieIlseLotteNienkeNour
HerenDavidJoppeLucasSven
CoachGertRichard


Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 (zaal)
14/1212:00Hemur Enge C1 – Spirit C2Allemanswaard in AmerongenGera van Essenaanwezig: 11:30route
 
11/112:00Dindoa C2 – Hemur Enge C1Dindoa-hal in ErmeloBreeschoten, Pronk, van den Hamvertrek: 10:45route
 
18/110:00Hemur Enge C1 – Telstar C2Allemanswaard in AmerongenWilma Ruitenbergaanwezig: 09:30route
 
1/212:00Hemur Enge C1 – De Meeuwen C3Allemanswaard in AmerongenWim-Martijn Hilligehekkenaanwezig: 11:30route
 
8/212:00Antilopen / Lancyr Deelen C1 – Hemur Enge C1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenJorritsma, Berkhof, Cornelissevertrek: 11:05route
 
15/212:00Hemur Enge C1 – Sparta C1Allemanswaard in AmerongenGera van Essenaanwezig: 11:30route
 
22/215:00Telstar C2 – Hemur Enge C1De Slag in HoevelakenBreeschoten, Jorritsma, Pronkvertrek: 14:00route
 
7/311:00Spirit C2 – Hemur Enge C1De Voorde in Voorthuizenvan den Berg, Berkhof, van Reenenvertrek: 09:55route
 
14/312:00Hemur Enge C1 – Dindoa C2Allemanswaard in AmerongenJeroen Bodeaanwezig: 11:30route
 
28/312:00Hemur Enge C1 – Antilopen / Lancyr Deelen C1Allemanswaard in AmerongenLisanne Bodeaanwezig: 11:30route

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 (zaal)
7-12-2019Sparta C1– Hemur Enge C117 –   7
23-11-2019De Meeuwen C3– Hemur Enge C17 – 10


 

De standen in het team Hemur Enge C1

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 (zaal)
1De Meeuwen C3320142118(3)
2Antilopen / Lancyr Deelen C1211031812(6)
2Dindoa C2211031312(1)
4Telstar C22101269(-3)
4Hemur Enge C1210121724(-7)
6Sparta C1310222724(3)
7Spirit C220020811(-3)

Team Indeling

Hemur Enge C1
DamesAnne-SophieIlseLotteNienkeNour
HerenDavidJoppeLucasSven
CoachGertRichard

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 (zaal)
14/1212:00Hemur Enge C1 – Spirit C2
 
11/112:00Dindoa C2 – Hemur Enge C1
 
18/110:00Hemur Enge C1 – Telstar C2
 
1/212:00Hemur Enge C1 – De Meeuwen C3
 
8/212:00Antilopen / Lancyr Deelen C1 – Hemur Enge C1
 
15/212:00Hemur Enge C1 – Sparta C1
 
22/215:00Telstar C2 – Hemur Enge C1
 
7/311:00Spirit C2 – Hemur Enge C1
 
14/312:00Hemur Enge C1 – Dindoa C2
 
28/312:00Hemur Enge C1 – Antilopen / Lancyr Deelen C1

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 (zaal)
7-12-2019Sparta C1– Hemur Enge C117 –   7
23-11-2019De Meeuwen C3– Hemur Enge C17 – 10

De standen in het team Hemur Enge C1

Breedtekorfbal C-aspiranten poule 024 (zaal)
1De Meeuwen C3320142118(3)
2Antilopen / Lancyr Deelen C1211031812(6)
2Dindoa C2211031312(1)
4Telstar C22101269(-3)
4Hemur Enge C1210121724(-7)
6Sparta C1310222724(3)
7Spirit C220020811(-3)