Programma 03 januari
Hoewel het nog kerstvakantie is, staat korfbalvereniging Hemur Enge aanstaande zaterdag alweer op het veld voor de eerste wedstrijden van 2026. Zowel de J2 als het 1e komen direct in actie en zorgen daarmee voor een vroege herstart van het seizoen.
De aftrap is om 13.15 uur, wanneer de J2 het opneemt tegen de J4 van Dalto. In november ging Hemur Enge J2 nog nipt onderuit tegen de buren uit Driebergen, maar die wedstrijd liet zien dat de ploegen dicht bij elkaar liggen. Er liggen dus zeker kansen voor onze jeugd om het nieuwe jaar goed te beginnen.
Veel later op de dag komt ook het vlaggenschip in actie. Om het opvallend late tijdstip van 21.30 uur start de uitwedstrijd tegen SKF in Veenendaal. Hemur Enge 1 verkeert in een goede vorm, terwijl SKF tot nu toe pas één punt heeft behaald. Op papier lijkt Hemur Enge daarmee favoriet, maar na de feestdagen blijft het altijd afwachten. Het is aan coach Michiel om zijn jonge ploeg scherp te houden en misstappen te voorkomen. Eén ding is zeker: Hemur Enge 1 begint 2026 meteen met een interessant programma.
