Opstellingen

Opstellingen voor week 20 voor de vereniging Hemur Enge in Amerongen

 

B1Klasse:B-030 Wedstrijdnummer: BK48335
wo 18/05
19:00
Hemur Enge B1 –  SKF B4
DamesAnne-Sophie van Reenen, Britt de Vries, Ilse van den Berg, Isabella Papapostolou, Meike Kroeze, Nienke Cornelisse
HerenDajo van Ginkel, Jochem Vermeer, Joes Bos, Joppe Jorritsma
CoachLisanne Bode, Erwin Reede
Verzamelen18:30
ScheidsrechterJeroen Bode
LocatieDe Burgwal in Amerongen

 

A1Klasse:A-029 Wedstrijdnummer: BK48867
za 21/05
10:00
HKC A2 –  Hemur Enge A1
DamesClarissa Geerts, Femke Cornelisse, Kyra van Ommeren, Nour Alhariri, Sofie Henzen
HerenAlwin van Barneveld, David van den Ham, Lucas Pronk, Sven Berkhof
Coach
Verzamelen08:45
VervoerHenzen, van Barneveld, van den Ham
LocatieHoograven-Zuid in Utrecht

 

B1Klasse:B-030 Wedstrijdnummer: BK47856
za 21/05
11:30
Animo B2 –  Hemur Enge B1
DamesAnne-Sophie van Reenen, Britt de Vries, Ilse van den Berg, Isabella Papapostolou, Meike Kroeze, Nienke Cornelisse
HerenDajo van Ginkel, Jochem Vermeer, Joes Bos, Joppe Jorritsma
CoachLisanne Bode, Erwin Reede
Verzamelen10:30
VervoerJorritsma, Kroeze, Papapostolou
LocatieHoge Weide in Geldermalsen

 

C1Klasse:C-033 Wedstrijdnummer: BK46630
za 21/05
10:50
Antilopen | Lancyr Deelen C3 –  Hemur Enge C1
DamesCéline van Garderen, Claire Buijsman, Cloë Kroeze, Konstantina Papapostolou, Lotte Noorlander, Maud de Vries, Nikki van Essen, Rosanne van den Berg, Suus de Greef
HerenHidde van den Ham
CoachSjoerd van Eck
Verzamelen09:55
VervoerNoorlander, de Vries, van Essen
ScheidsrechterRianne Schenk
LocatieBurgemeester Buiningpark in Leusden

 

C1Klasse:C-033 Wedstrijdnummer: BK52910
za 21/05
11:15
Wageningen C4 –  Hemur Enge C1
DamesCéline van Garderen, Claire Buijsman, Cloë Kroeze, Konstantina Papapostolou, Lotte Noorlander, Maud de Vries, Nikki van Essen, Rosanne van den Berg, Suus de Greef
HerenHidde van den Ham
CoachSjoerd van Eck
Verzamelen10:15
LocatieHet Binnenveld in Wageningen

 

D1Klasse:D-039 Wedstrijdnummer: BK45099
za 21/05
09:00
SKF D7 –  Hemur Enge D1
DamesAnna Mauritz, Eline Frinks, Lisa Noorlander, Norah Overvest, Rawan Alhariri, Renske Eerligh
HerenDex Overvest, Liam Kroeze, Maarten van den Hengel
Coach
Verzamelen08:15
VervoerNoorlander, Mauritz, Loggers
LocatieDe Groene Velden in Veenendaal
Opmerking afgemeld: Dide Koppens, Dide Koppens, Fay Loggers Reserveshirts !

 

5,304688