In Memoriam: Cor Reede

Deze week bereikte ons het droevige bericht dat maandag 28 december ons erelid, Cor Reede, op 88-jarige leeftijd is overleden. Dit slechts acht maanden nadat hij afscheid heeft moeten nemen van zijn vrouw, Ger.

De meeste leden en oud leden kennen Cor als een zeer actief lid van onze vereniging, Cor heeft diverse functies binnen onze vereniging bekleed. En heeft nog jaren een balletje gegooid bij de Jeu de Boules. Helaas door zijn afnemende gezondheid bezocht hij de laatste jaren haar club minder vaak. Maar nog erg lang konden trainers bij Cor en Ger thuis de sleutel van de kantine ophalen, wat vaak tot gezellige gesprekken leiden, want zeker Ger wilde altijd even weten hoe het was geweest.

Wij wensen de familie, hun partners, kinderen en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd.

Namens het bestuur van kv. Hemur Enge,
Jeroen Bode, voorzitter

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *