Programma

week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
11/1220:00Hemur Enge MW1 – DVO / Accountor MW2Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route
 
14/1213:00Hemur Enge B1 – Dindoa B2Allemanswaard in AmerongenGera van Essenaanwezig: 12:15route
14/1212:00Hemur Enge C1 – Spirit C2Allemanswaard in AmerongenGera van Essenaanwezig: 11:30route
14/1211:00Hemur Enge C2 – Woudenberg C2Allemanswaard in AmerongenWim-Martijn Hilligehekkenaanwezig: 10:30route
14/1210:00Hemur Enge D1 – SKF D6Allemanswaard in AmerongenWim-Martijn Hilligehekkenaanwezig: 09:30route
14/1209:00Hemur Enge D2 – Soesterkwartier D1Allemanswaard in AmerongenDiane Putmanaanwezig: 08:30route
14/1209:00Hemur Enge E1 – Woudenberg E6Allemanswaard in AmerongenBrian Noorlanderaanwezig: 08:30route
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
18/1220:00DKOD MW1 – Hemur Enge MW1MFC Doelum in Renkumvertrek: 18:55route
 
21/1214:55ODIK B2 – Hemur Enge B1Veluwehal in BarneveldCornelisse, van de Weerd, van Rulervertrek: 13:40route
21/1212:00Telstar D2 – Hemur Enge D1De Slag in Hoevelakende Greef, van den Ham, van Vreeswijkvertrek: 11:00route
21/1211:00SKF E8 – Hemur Enge E1SKF-hal in VeenendaalPutman, Eerligh, Hartkampvertrek: 10:15route
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
8/120:00Hemur Enge MW1 – SKF MW2Allemanswaard in AmerongenRon van Scherpenzeelaanwezig: 19:30route
 
11/117:00Exakwa B2 – Hemur Enge B1De Koploper in Lelystadvan Reenen, Geerts, van Barneveldvertrek: 15:15route
11/112:00Dindoa C2 – Hemur Enge C1Dindoa-hal in ErmeloBreeschoten, Pronk, van den Hamvertrek: 10:45route
11/112:15SGV C1 – Hemur Enge C2Interwey in Culemborgvan Ginkel, Kroeze, Doelmanvertrek: 11:05route
11/111:00Antilopen / Lancyr Deelen D4 – Hemur Enge D1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenMattijs OverwegNoorlander, Slembrouck, Papapostolouvertrek: 10:05route
11/112:00Het Bosch D2 – Hemur Enge D2Het Bosch in Lexmondde Vries, Buijsmanvertrek: 10:45route
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
18/111:00Hemur Enge B1 – ODIK B2Allemanswaard in AmerongenJeroen Bodeaanwezig: 10:15route
18/110:00Hemur Enge C1 – Telstar C2Allemanswaard in AmerongenWilma Ruitenbergaanwezig: 09:30route
18/113:15De Eemvogels C1 – Hemur Enge C2De Engh in SoestMike van den BoomVermeer, Schreuder, de Vriesvertrek: 12:10route
18/109:00Hemur Enge E1 – Telstar E4Allemanswaard in AmerongenWilma Ruitenbergaanwezig: 08:30route
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
22/119:30SkunK MW1 – Hemur Enge MW1De IJsbeer in Nijmegenvertrek: 18:20route
 
25/112:10SKF C4 – Hemur Enge C2SKF-hal in VeenendaalBor, Bos, Bloklandvertrek: 11:25route
25/111:00Sparta D3 – Hemur Enge D1Watergoor in Nijkerkvan den Berg, van Essen, van Vreeswijkvertrek: 10:00route
25/110:00Fiducia E5 – Hemur Enge E1Europahal in VleutenEvy LubachNoorlander, Putman, van den Hengelvertrek: 08:55route
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
29/120:00Hemur Enge MW1 – Reehorst ’45 MW1Allemanswaard in Amerongenaanwezig: 19:30route
 
1/213:00Hemur Enge B1 – DWS B1Allemanswaard in AmerongenWim-Martijn Hilligehekkenaanwezig: 12:15route
1/212:00Hemur Enge C1 – De Meeuwen C3Allemanswaard in AmerongenWim-Martijn Hilligehekkenaanwezig: 11:30route
1/211:00Hemur Enge C2 – Het Bosch C1Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 10:30route
1/210:00Hemur Enge D1 – Revival D1Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 09:30route
1/209:30KCD D1 – Hemur Enge D2Steinheim in DoornBuijsman, van Garderenvertrek: 08:45route
1/209:00Hemur Enge E1 – Dalto / Klaverblad Verzekeringen E7Allemanswaard in AmerongenDiane Putmanaanwezig: 08:30route
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
5/220:30Noviomagum MW1 – Hemur Enge MW1De Bongerd in Bemmelvertrek: 19:20route
 
8/212:30Hellas ’63 B1 – Hemur Enge B1De Brake in Nunspeetvan Ommeren, van de Weerd, Overeemvertrek: 11:00route
8/212:00Antilopen / Lancyr Deelen C1 – Hemur Enge C1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenJorritsma, Berkhof, Cornelissevertrek: 11:05route
8/210:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3 – Hemur Enge C2Hoenderdaal in DriebergenDennis den Hartogvan Ginkel, Kroeze, de Vriesvertrek: 09:20route
8/209:00Spirit D2 – Hemur Enge D1De Voorde in Voorthuizende Greef, Kroeze, Slembrouckvertrek: 07:55route
8/209:00Soesterkwartier D1 – Hemur Enge D2Midland in Amersfoortvan Garderen, Papapostolouvertrek: 08:00route
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
15/213:00Hemur Enge B1 – Antilopen / Lancyr Deelen B2Allemanswaard in AmerongenGera van Essenaanwezig: 12:15route
15/212:00Hemur Enge C1 – Sparta C1Allemanswaard in AmerongenGera van Essenaanwezig: 11:30route
15/211:00Hemur Enge C2 – De Eemvogels C1Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 10:30route
15/210:00Hemur Enge D1 – Telstar D2Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 09:30route
15/209:00Hemur Enge D2 – Het Bosch D2Allemanswaard in AmerongenDiane Putmanaanwezig: 08:30route
15/209:00Hemur Enge E1 – Fortissimo E2Allemanswaard in AmerongenBrian Noorlanderaanwezig: 08:30route
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
19/221:00Reehorst ’45 MW1 – Hemur Enge MW1‘t Riet in EdeArdin Rosvertrek: 20:05route
 
22/215:00Telstar C2 – Hemur Enge C1De Slag in HoevelakenBreeschoten, Jorritsma, Pronkvertrek: 14:00route
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
29/210:00Telstar E4 – Hemur Enge E1Ridderspoor in HoevelakenNoorlander, Putman, Hartkampvertrek: 09:00route
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
4/320:00Hemur Enge MW1 – DKOD MW1Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route
 
7/315:35Dindoa B2 – Hemur Enge B1Dindoa-hal in ErmeloCornelisse, Henzen, van Rulervertrek: 14:05route
7/311:00Spirit C2 – Hemur Enge C1De Voorde in Voorthuizenvan den Berg, Berkhof, van Reenenvertrek: 09:55route
7/314:15Woudenberg C2 – Hemur Enge C2De Camp in WoudenbergVermeer, van Ginkel, Schreudervertrek: 13:25route
7/311:10SKF D6 – Hemur Enge D1SKF-hal in VeenendaalNoorlander, van den Ham, van Vreeswijkvertrek: 10:25route
7/312:00DWS D1 – Hemur Enge D2‘t Kamphuis in KootwijkerbroekBuijsman, van Garderenvertrek: 11:00route
7/310:00Woudenberg E6 – Hemur Enge E1De Camp in WoudenbergEerligh, van den Hengel, Mauritzvertrek: 09:10route
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
11/321:00SKF MW2 – Hemur Enge MW1SKF-hal in Veenendaalvertrek: 20:15route
 
14/313:00Hemur Enge B1 – Exakwa B2Allemanswaard in AmerongenJeroen Bodeaanwezig: 12:15route
14/312:00Hemur Enge C1 – Dindoa C2Allemanswaard in AmerongenJeroen Bodeaanwezig: 11:30route
14/311:00Hemur Enge C2 – SGV C1Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 10:30route
14/310:00Hemur Enge D1 – Antilopen / Lancyr Deelen D4Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 09:30route
14/309:00Hemur Enge D2 – SGV D2Allemanswaard in AmerongenSofie Henzenaanwezig: 08:30route
14/309:00Hemur Enge E1 – SKF E8Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 08:30route
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
17/321:30DVO / Accountor MW2 – Hemur Enge MW1DVO-hal in Bennekomvertrek: 20:40route
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
25/320:00Hemur Enge MW1 – SkunK MW1Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route
 
28/313:00Hemur Enge B1 – Hellas ’63 B1Allemanswaard in AmerongenJeroen Bodeaanwezig: 12:15route
28/312:00Hemur Enge C1 – Antilopen / Lancyr Deelen C1Allemanswaard in AmerongenLisanne Bodeaanwezig: 11:30route
28/311:00Hemur Enge C2 – SKF C4Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 10:30route
28/310:00Hemur Enge D1 – Sparta D3Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 09:30route
28/309:00Hemur Enge D2 – KCD D1Allemanswaard in AmerongenFemke Cornelisseaanwezig: 08:30route
28/309:00Hemur Enge E1 – Fiducia E5Allemanswaard in AmerongenDiane Putmanaanwezig: 08:30route

week 50 : van dinsdag 10 december 2019 t/m maandag 16 december 2019
wo 11/12 20:00Hemur Enge MW1 – DVO / Accountor MW2
René Cornelisse
aanwezig: 19:30
 
za 14/12 13:00Hemur Enge B1 – Dindoa B2
Gera van Essen
aanwezig: 12:15
za 14/12 12:00Hemur Enge C1 – Spirit C2
Gera van Essen
aanwezig: 11:30
za 14/12 11:00Hemur Enge C2 – Woudenberg C2
Wim-Martijn Hilligehekken
aanwezig: 10:30
za 14/12 10:00Hemur Enge D1 – SKF D6
Wim-Martijn Hilligehekken
aanwezig: 09:30
za 14/12 09:00Hemur Enge D2 – Soesterkwartier D1
Diane Putman
aanwezig: 08:30
za 14/12 09:00Hemur Enge E1 – Woudenberg E6
Brian Noorlander
aanwezig: 08:30
week 51 : van dinsdag 17 december 2019 t/m maandag 23 december 2019
wo 18/12 20:00DKOD MW1 – Hemur Enge MW1
vertrek: 18:55
 
za 21/12 14:55ODIK B2 – Hemur Enge B1
Cornelisse, van de Weerd, van Ruler
vertrek: 13:40
za 21/12 12:00Telstar D2 – Hemur Enge D1
de Greef, van den Ham, van Vreeswijk
vertrek: 11:00
za 21/12 11:00SKF E8 – Hemur Enge E1
Putman, Eerligh, Hartkamp
vertrek: 10:15
week 2 : van dinsdag 7 januari 2020 t/m maandag 13 januari 2020
wo 8/1 20:00Hemur Enge MW1 – SKF MW2
Ron van Scherpenzeel
aanwezig: 19:30
 
za 11/1 17:00Exakwa B2 – Hemur Enge B1
van Reenen, Geerts, van Barneveld
vertrek: 15:15
za 11/1 12:00Dindoa C2 – Hemur Enge C1
Breeschoten, Pronk, van den Ham
vertrek: 10:45
za 11/1 12:15SGV C1 – Hemur Enge C2
van Ginkel, Kroeze, Doelman
vertrek: 11:05
za 11/1 11:00Antilopen / Lancyr Deelen D4 – Hemur Enge D1
Mattijs Overweg
Noorlander, Slembrouck, Papapostolou
vertrek: 10:05
za 11/1 12:00Het Bosch D2 – Hemur Enge D2
de Vries, Buijsman
vertrek: 10:45
week 3 : van dinsdag 14 januari 2020 t/m maandag 20 januari 2020
za 18/1 11:00Hemur Enge B1 – ODIK B2
Jeroen Bode
aanwezig: 10:15
za 18/1 10:00Hemur Enge C1 – Telstar C2
Wilma Ruitenberg
aanwezig: 09:30
za 18/1 13:15De Eemvogels C1 – Hemur Enge C2
Mike van den Boom
Vermeer, Schreuder, de Vries
vertrek: 12:10
za 18/1 09:00Hemur Enge E1 – Telstar E4
Wilma Ruitenberg
aanwezig: 08:30
week 4 : van dinsdag 21 januari 2020 t/m maandag 27 januari 2020
wo 22/1 19:30SkunK MW1 – Hemur Enge MW1
vertrek: 18:20
 
za 25/1 12:10SKF C4 – Hemur Enge C2
Bor, Bos, Blokland
vertrek: 11:25
za 25/1 11:00Sparta D3 – Hemur Enge D1
van den Berg, van Essen, van Vreeswijk
vertrek: 10:00
za 25/1 10:00Fiducia E5 – Hemur Enge E1
Evy Lubach
Noorlander, Putman, van den Hengel
vertrek: 08:55
week 5 : van dinsdag 28 januari 2020 t/m maandag 3 februari 2020
wo 29/1 20:00Hemur Enge MW1 – Reehorst ’45 MW1
aanwezig: 19:30
 
za 1/2 13:00Hemur Enge B1 – DWS B1
Wim-Martijn Hilligehekken
aanwezig: 12:15
za 1/2 12:00Hemur Enge C1 – De Meeuwen C3
Wim-Martijn Hilligehekken
aanwezig: 11:30
za 1/2 11:00Hemur Enge C2 – Het Bosch C1
Hella van Eem
aanwezig: 10:30
za 1/2 10:00Hemur Enge D1 – Revival D1
Hella van Eem
aanwezig: 09:30
za 1/2 09:30KCD D1 – Hemur Enge D2
Buijsman, van Garderen
vertrek: 08:45
za 1/2 09:00Hemur Enge E1 – Dalto / Klaverblad Verzekeringen E7
Diane Putman
aanwezig: 08:30
week 6 : van dinsdag 4 februari 2020 t/m maandag 10 februari 2020
wo 5/2 20:30Noviomagum MW1 – Hemur Enge MW1
vertrek: 19:20
 
za 8/2 12:30Hellas ’63 B1 – Hemur Enge B1
van Ommeren, van de Weerd, Overeem
vertrek: 11:00
za 8/2 12:00Antilopen / Lancyr Deelen C1 – Hemur Enge C1
Jorritsma, Berkhof, Cornelisse
vertrek: 11:05
za 8/2 10:10Dalto / Klaverblad Verzekeringen C3 – Hemur Enge C2
Dennis den Hartog
van Ginkel, Kroeze, de Vries
vertrek: 09:20
za 8/2 09:00Spirit D2 – Hemur Enge D1
de Greef, Kroeze, Slembrouck
vertrek: 07:55
za 8/2 09:00Soesterkwartier D1 – Hemur Enge D2
van Garderen, Papapostolou
vertrek: 08:00
week 7 : van dinsdag 11 februari 2020 t/m maandag 17 februari 2020
za 15/2 13:00Hemur Enge B1 – Antilopen / Lancyr Deelen B2
Gera van Essen
aanwezig: 12:15
za 15/2 12:00Hemur Enge C1 – Sparta C1
Gera van Essen
aanwezig: 11:30
za 15/2 11:00Hemur Enge C2 – De Eemvogels C1
René Cornelisse
aanwezig: 10:30
za 15/2 10:00Hemur Enge D1 – Telstar D2
René Cornelisse
aanwezig: 09:30
za 15/2 09:00Hemur Enge D2 – Het Bosch D2
Diane Putman
aanwezig: 08:30
za 15/2 09:00Hemur Enge E1 – Fortissimo E2
Brian Noorlander
aanwezig: 08:30
week 8 : van dinsdag 18 februari 2020 t/m maandag 24 februari 2020
wo 19/2 21:00Reehorst ’45 MW1 – Hemur Enge MW1
Ardin Ros
vertrek: 20:05
 
za 22/2 15:00Telstar C2 – Hemur Enge C1
Breeschoten, Jorritsma, Pronk
vertrek: 14:00
week 9 : van dinsdag 25 februari 2020 t/m maandag 2 maart 2020
za 29/2 10:00Telstar E4 – Hemur Enge E1
Noorlander, Putman, Hartkamp
vertrek: 09:00
week 10 : van dinsdag 3 maart 2020 t/m maandag 9 maart 2020
wo 4/3 20:00Hemur Enge MW1 – DKOD MW1
René Cornelisse
aanwezig: 19:30
 
za 7/3 15:35Dindoa B2 – Hemur Enge B1
Cornelisse, Henzen, van Ruler
vertrek: 14:05
za 7/3 11:00Spirit C2 – Hemur Enge C1
van den Berg, Berkhof, van Reenen
vertrek: 09:55
za 7/3 14:15Woudenberg C2 – Hemur Enge C2
Vermeer, van Ginkel, Schreuder
vertrek: 13:25
za 7/3 11:10SKF D6 – Hemur Enge D1
Noorlander, van den Ham, van Vreeswijk
vertrek: 10:25
za 7/3 12:00DWS D1 – Hemur Enge D2
Buijsman, van Garderen
vertrek: 11:00
za 7/3 10:00Woudenberg E6 – Hemur Enge E1
Eerligh, van den Hengel, Mauritz
vertrek: 09:10
week 11 : van dinsdag 10 maart 2020 t/m maandag 16 maart 2020
wo 11/3 21:00SKF MW2 – Hemur Enge MW1
vertrek: 20:15
 
za 14/3 13:00Hemur Enge B1 – Exakwa B2
Jeroen Bode
aanwezig: 12:15
za 14/3 12:00Hemur Enge C1 – Dindoa C2
Jeroen Bode
aanwezig: 11:30
za 14/3 11:00Hemur Enge C2 – SGV C1
Hella van Eem
aanwezig: 10:30
za 14/3 10:00Hemur Enge D1 – Antilopen / Lancyr Deelen D4
Hella van Eem
aanwezig: 09:30
za 14/3 09:00Hemur Enge D2 – SGV D2
Sofie Henzen
aanwezig: 08:30
za 14/3 09:00Hemur Enge E1 – SKF E8
Hella van Eem
aanwezig: 08:30
week 12 : van dinsdag 17 maart 2020 t/m maandag 23 maart 2020
di 17/3 21:30DVO / Accountor MW2 – Hemur Enge MW1
vertrek: 20:40
week 13 : van dinsdag 24 maart 2020 t/m maandag 30 maart 2020
wo 25/3 20:00Hemur Enge MW1 – SkunK MW1
René Cornelisse
aanwezig: 19:30
 
za 28/3 13:00Hemur Enge B1 – Hellas ’63 B1
Jeroen Bode
aanwezig: 12:15
za 28/3 12:00Hemur Enge C1 – Antilopen / Lancyr Deelen C1
Lisanne Bode
aanwezig: 11:30
za 28/3 11:00Hemur Enge C2 – SKF C4
Hella van Eem
aanwezig: 10:30
za 28/3 10:00Hemur Enge D1 – Sparta D3
Hella van Eem
aanwezig: 09:30
za 28/3 09:00Hemur Enge D2 – KCD D1
Femke Cornelisse
aanwezig: 08:30
za 28/3 09:00Hemur Enge E1 – Fiducia E5
Diane Putman
aanwezig: 08:30