Opstellingen

Opstellingen voor week 50 voor de vereniging Hemur Enge in Amerongen

 

MW1Klasse:M-016 Wedstrijdnummer: BK37866
wo 11/12
20:00
Hemur Enge MW1 –  DVO / Accountor MW2
DamesDanielle Meerwijk, Diane Putman, Kim van Lienden, Linda van Drie
HerenErwin Reede, Jeroen Bode, René Nell, Wim-Martijn Hilligehekken
Coach
Verzamelen19:30
ScheidsrechterRené Cornelisse
LocatieAllemanswaard in Amerongen
Opmerking afgemeld: Lisanne Bode, Nianka Sakkers, Carsten van Scherpenzeel

 

B1Klasse:B-019 Wedstrijdnummer: BK19442
za 14/12
13:00
Hemur Enge B1 –  Dindoa B2
DamesClarissa Geerts, Femke Cornelisse, Kyra van Ommeren, Liselotte van Ruler, Marit van Reenen, Noa van de Weerd, Sofie Henzen
HerenAlwin van Barneveld, Job Overeem
CoachRené Cornelisse, Richard Ruitenberg
Verzamelen12:15
ScheidsrechterGera van Essen
LocatieAllemanswaard in Amerongen

 

C1Klasse:C-024 Wedstrijdnummer: BK21670
za 14/12
12:00
Hemur Enge C1 –  Spirit C2
DamesAnne-Sophie van Reenen, Ilse van den Berg, Lotte Breeschoten, Nienke Cornelisse, Nour Alhariri
HerenDavid van den Ham, Joppe Jorritsma, Lucas Pronk, Sven Berkhof
CoachGert van Reenen, Richard Ruitenberg
Verzamelen11:30
ScheidsrechterGera van Essen
LocatieAllemanswaard in Amerongen

 

C2Klasse:C-029 Wedstrijdnummer: BK21669
za 14/12
11:00
Hemur Enge C2 –  Woudenberg C2
DamesBritt de Vries, Meike Kroeze, Noa Doelman, Rosa Bor
HerenDajo van Ginkel, Jochem Vermeer, Joes Bos, Rick Schreuder, Teun Blokland
CoachTim van Mourik
Verzamelen10:30
ScheidsrechterWim-Martijn Hilligehekken
LocatieAllemanswaard in Amerongen

 

D1Klasse:D-025 Wedstrijdnummer: BK24541
za 14/12
10:00
Hemur Enge D1 –  SKF D6
DamesAnnemijn van Vreeswijk, Cloë Kroeze, Isabella Papapostolou, Lotte Noorlander, Nikki van Essen, Rosanne van den Berg, Suus de Greef
HerenBent Slembrouck, Hidde van den Ham, Kijan van Ginkel
CoachDiane Putman
Verzamelen09:30
ScheidsrechterWim-Martijn Hilligehekken
LocatieAllemanswaard in Amerongen

 

D2Klasse:D4-06 Wedstrijdnummer: BK36400
za 14/12
09:00
Hemur Enge D2 –  Soesterkwartier D1
DamesCéline van Garderen, Claire Buijsman, Konstantina Papapostolou, Maud de Vries, Rawan Alhariri
Heren
CoachAniek van Gessel, Lotte Nieuwschepen
Verzamelen08:30
ScheidsrechterDiane Putman
LocatieAllemanswaard in Amerongen

 

E1Klasse:E-043 Wedstrijdnummer: BK39377
za 14/12
09:00
Hemur Enge E1 –  Woudenberg E6
DamesAnna Mauritz, Isa Hartkamp, Lisa Noorlander, Mara Putman, Renske Eerligh
HerenMaarten van den Hengel
CoachFemke Cornelisse
Verzamelen08:30
ScheidsrechterBrian Noorlander
LocatieAllemanswaard in Amerongen

 

7,773438