Programma 10 mei

☀️ Klaar voor een zonnig korfbalweekend! ☀️
Na een heerlijke meivakantie waarin de korfballen even stil lag, mogen we dit weekend eindelijk weer het veld op! De vooruitzichten zijn veelbelovend: de zon laat zich zien en de temperaturen zijn ideaal om weer lekker te sporten. Een mooi moment om de draad weer op te pakken én aan te moedigen!

🏡 Thuiswedstrijd in Amerongen
In Amerongen is het relatief rustig dit weekend, maar zeker niet minder gezellig. Onze D1 speelt namelijk een thuiswedstrijd tegen Tiel ’72 D2 om 10:00 uur. Tegelijkertijd is het veld een vrolijk spektakel dankzij onze jongste talentjes: de Kangoeroe Klup is er ook weer bij! Kom dus vooral even kijken en moedig onze jonge sporters aan.

🚗 Uitwedstrijden – Alle teams weer aan de bak
Ook de rest van de club komt weer in actie en reist uit naar verschillende velden in de regio:

  • Onze jonge F1 speelt hun eerste echte uitwedstrijd, ditmaal in Doorn!
  • Hemur Enge C1 speelt al vroeg om 09:45 uur uit tegen SIOS ’61/Diderna C1
  • Hemur Enge E1 en E2 spelen beiden om 10:00 uur, respectievelijk tegen Noviomagum E3 en Tiel ’72 E3
  • Onze oudste jeugdteams, A1 en A2, gaan aan de slag om 10:15 uur (tegen Noviomagum/Keizer Karel A1) en 13:50 uur (tegen SKF A5)
  • De dag wordt afgesloten met de wedstrijd van Hemur Enge 1, die het om 15:45 uur opneemt tegen SGV 2

🎉 Kom kijken en aanmoedigen!
Of je nu zelf speelt, meereist als supporter of gewoon zin hebt in een gezellig moment langs de lijn: we hopen jullie allemaal weer te zien dit weekend. Laten we samen genieten van het mooie weer en het korfbalspel!

Tot op het veld!

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wil je meldingen ontvangen? JA! Nee