Hemur Enge MW1

Team Indeling

Hemur Enge MW1
DamesDanielleDianeKimLindaLisanneNianka
HerenCarstenErwinJeroenRenéWim-Martijn
Coach

Midweek poule 016 (zaal)
11/1220:00Hemur Enge MW1 – DVO / Accountor MW2Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route
 
18/1220:00DKOD MW1 – Hemur Enge MW1MFC Doelum in Renkumvertrek: 18:55route
 
8/120:00Hemur Enge MW1 – SKF MW2Allemanswaard in AmerongenRon van Scherpenzeelaanwezig: 19:30route
 
22/119:30SkunK MW1 – Hemur Enge MW1De IJsbeer in Nijmegenvertrek: 18:20route
 
29/120:00Hemur Enge MW1 – Reehorst ’45 MW1Allemanswaard in Amerongenaanwezig: 19:30route
 
5/220:30Noviomagum MW1 – Hemur Enge MW1De Bongerd in Bemmelvertrek: 19:20route
 
19/221:00Reehorst ’45 MW1 – Hemur Enge MW1‘t Riet in EdeArdin Rosvertrek: 20:05route
 
4/320:00Hemur Enge MW1 – DKOD MW1Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route
 
11/321:00SKF MW2 – Hemur Enge MW1SKF-hal in Veenendaalvertrek: 20:15route
 
17/321:30DVO / Accountor MW2 – Hemur Enge MW1DVO-hal in Bennekomvertrek: 20:40route
 
25/320:00Hemur Enge MW1 – SkunK MW1Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route

Midweek poule 016 (zaal)
27-11-2019Hemur Enge MW1– Noviomagum MW117 – 16

De standen in het team Hemur Enge MW1

Midweek poule 016 (zaal)
1DKOD MW1330064536(9)
2DVO / Accountor MW2320144333(10)
3Hemur Enge MW1110021716(1)
4SKF MW2100101012(-2)
4Reehorst ’45 MW1100101015(-5)
4SkunK MW110010717(-10)
7Noviomagum MW1200202831(-3)

Team Indeling

Hemur Enge MW1
DamesDanielleDianeKimLindaLisanneNianka
HerenCarstenErwinJeroenRenéWim-Martijn
Coach

Midweek poule 016 (zaal)
11/1220:00Hemur Enge MW1 – DVO / Accountor MW2Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route
 
18/1220:00DKOD MW1 – Hemur Enge MW1MFC Doelum in Renkumvertrek: 18:55route
 
8/120:00Hemur Enge MW1 – SKF MW2Allemanswaard in AmerongenRon van Scherpenzeelaanwezig: 19:30route
 
22/119:30SkunK MW1 – Hemur Enge MW1De IJsbeer in Nijmegenvertrek: 18:20route
 
29/120:00Hemur Enge MW1 – Reehorst ’45 MW1Allemanswaard in Amerongenaanwezig: 19:30route
 
5/220:30Noviomagum MW1 – Hemur Enge MW1De Bongerd in Bemmelvertrek: 19:20route
 
19/221:00Reehorst ’45 MW1 – Hemur Enge MW1‘t Riet in EdeArdin Rosvertrek: 20:05route
 
4/320:00Hemur Enge MW1 – DKOD MW1Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route
 
11/321:00SKF MW2 – Hemur Enge MW1SKF-hal in Veenendaalvertrek: 20:15route
 
17/321:30DVO / Accountor MW2 – Hemur Enge MW1DVO-hal in Bennekomvertrek: 20:40route
 
25/320:00Hemur Enge MW1 – SkunK MW1Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 19:30route

Midweek poule 016 (zaal)
27-11-2019Hemur Enge MW1– Noviomagum MW117 – 16

De standen in het team Hemur Enge MW1

Midweek poule 016 (zaal)
1DKOD MW1330064536(9)
2DVO / Accountor MW2320144333(10)
3Hemur Enge MW1110021716(1)
4SKF MW2100101012(-2)
4Reehorst ’45 MW1100101015(-5)
4SkunK MW110010717(-10)
7Noviomagum MW1200202831(-3)