Hemur Enge D1

Team Indeling

Hemur Enge D1
DamesAnnemijnCloëIsabellaLotteNikkiRosanneSuus
HerenBentHiddeKijan
CoachDiane

 

Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 (zaal)
14/1210:00Hemur Enge D1 – SKF D6Allemanswaard in AmerongenWim-Martijn Hilligehekkenaanwezig: 09:30route
 
21/1212:00Telstar D2 – Hemur Enge D1De Slag in Hoevelakende Greef, van den Ham, van Vreeswijkvertrek: 11:00route
 
11/111:00Antilopen / Lancyr Deelen D4 – Hemur Enge D1Sportcentrum Buiningpark in LeusdenMattijs OverwegNoorlander, Slembrouck, Papapostolouvertrek: 10:05route
 
25/111:00Sparta D3 – Hemur Enge D1Watergoor in Nijkerkvan den Berg, van Essen, van Vreeswijkvertrek: 10:00route
 
1/210:00Hemur Enge D1 – Revival D1Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 09:30route
 
8/209:00Spirit D2 – Hemur Enge D1De Voorde in Voorthuizende Greef, Kroeze, Slembrouckvertrek: 07:55route
 
15/210:00Hemur Enge D1 – Telstar D2Allemanswaard in AmerongenRené Cornelisseaanwezig: 09:30route
 
7/311:10SKF D6 – Hemur Enge D1SKF-hal in VeenendaalNoorlander, van den Ham, van Vreeswijkvertrek: 10:25route
 
14/310:00Hemur Enge D1 – Antilopen / Lancyr Deelen D4Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 09:30route
 
28/310:00Hemur Enge D1 – Sparta D3Allemanswaard in AmerongenHella van Eemaanwezig: 09:30route

Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 (zaal)
30-11-2019Hemur Enge D1– Spirit D29 –   7
23-11-2019Revival D1– Hemur Enge D16 –   4

 

De standen in het team Hemur Enge D1

Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 (zaal)
1Antilopen / Lancyr Deelen D4330063316(17)
1Revival D1330062313(10)
3Hemur Enge D1210121313(0)
4Spirit D2310221918(1)
5Telstar D210010615(-9)
6SKF D620020816(-8)
6Sparta D320020718(-11)

Team Indeling

Hemur Enge D1
DamesAnnemijnCloëIsabellaLotteNikkiRosanneSuus
HerenBentHiddeKijan
CoachDiane

Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 (zaal)
14/1210:00Hemur Enge D1 – SKF D6
 
21/1212:00Telstar D2 – Hemur Enge D1
 
11/111:00Antilopen / Lancyr Deelen D4 – Hemur Enge D1
 
25/111:00Sparta D3 – Hemur Enge D1
 
1/210:00Hemur Enge D1 – Revival D1
 
8/209:00Spirit D2 – Hemur Enge D1
 
15/210:00Hemur Enge D1 – Telstar D2
 
7/311:10SKF D6 – Hemur Enge D1
 
14/310:00Hemur Enge D1 – Antilopen / Lancyr Deelen D4
 
28/310:00Hemur Enge D1 – Sparta D3

Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 (zaal)
30-11-2019Hemur Enge D1– Spirit D29 –   7
23-11-2019Revival D1– Hemur Enge D16 –   4

De standen in het team Hemur Enge D1

Breedtekorfbal D-pupillen poule 025 (zaal)
1Antilopen / Lancyr Deelen D4330063316(17)
1Revival D1330062313(10)
3Hemur Enge D1210121313(0)
4Spirit D2310221918(1)
5Telstar D210010615(-9)
6SKF D620020816(-8)
6Sparta D320020718(-11)