Hemur Enge B1

Team Indeling

Hemur Enge B1
DamesClarissaFemkeKyraLiselotteMaritNoaSofie
HerenAlwinJob
CoachRenéRichard


Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 (zaal)
14/1213:00Hemur Enge B1 – Dindoa B2Allemanswaard in AmerongenGera van Essenaanwezig: 12:15route
 
21/1214:55ODIK B2 – Hemur Enge B1Veluwehal in BarneveldCornelisse, van de Weerd, van Rulervertrek: 13:40route
 
11/117:00Exakwa B2 – Hemur Enge B1De Koploper in Lelystadvan Reenen, Geerts, van Barneveldvertrek: 15:15route
 
18/111:00Hemur Enge B1 – ODIK B2Allemanswaard in AmerongenJeroen Bodeaanwezig: 10:15route
 
1/213:00Hemur Enge B1 – DWS B1Allemanswaard in AmerongenWim-Martijn Hilligehekkenaanwezig: 12:15route
 
8/212:30Hellas ’63 B1 – Hemur Enge B1De Brake in Nunspeetvan Ommeren, van de Weerd, Overeemvertrek: 11:00route
 
15/213:00Hemur Enge B1 – Antilopen / Lancyr Deelen B2Allemanswaard in AmerongenGera van Essenaanwezig: 12:15route
 
7/315:35Dindoa B2 – Hemur Enge B1Dindoa-hal in ErmeloCornelisse, Henzen, van Rulervertrek: 14:05route
 
14/313:00Hemur Enge B1 – Exakwa B2Allemanswaard in AmerongenJeroen Bodeaanwezig: 12:15route
 
28/313:00Hemur Enge B1 – Hellas ’63 B1Allemanswaard in AmerongenJeroen Bodeaanwezig: 12:15route

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 (zaal)
7-12-2019Antilopen / Lancyr Deelen B2– Hemur Enge B18 – 13
23-11-2019DWS B1– Hemur Enge B13 –   4

 

De standen in het team Hemur Enge B1

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 (zaal)
1Hellas ’63 B122004239(14)
1Exakwa B222004217(14)
1Hemur Enge B1220041711(6)
4Dindoa B2320143722(15)
5Antilopen / Lancyr Deelen B2200201323(-10)
5ODIK B220020731(-24)
7DWS B1300301227(-15)

Team Indeling

Hemur Enge B1
DamesClarissaFemkeKyraLiselotteMaritNoaSofie
HerenAlwinJob
CoachRenéRichard

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 (zaal)
14/1213:00Hemur Enge B1 – Dindoa B2
 
21/1214:55ODIK B2 – Hemur Enge B1
 
11/117:00Exakwa B2 – Hemur Enge B1
 
18/111:00Hemur Enge B1 – ODIK B2
 
1/213:00Hemur Enge B1 – DWS B1
 
8/212:30Hellas ’63 B1 – Hemur Enge B1
 
15/213:00Hemur Enge B1 – Antilopen / Lancyr Deelen B2
 
7/315:35Dindoa B2 – Hemur Enge B1
 
14/313:00Hemur Enge B1 – Exakwa B2
 
28/313:00Hemur Enge B1 – Hellas ’63 B1

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 (zaal)
7-12-2019Antilopen / Lancyr Deelen B2– Hemur Enge B18 – 13
23-11-2019DWS B1– Hemur Enge B13 –   4

De standen in het team Hemur Enge B1

Breedtekorfbal B-aspiranten poule 019 (zaal)
1Hellas ’63 B122004239(14)
1Exakwa B222004217(14)
1Hemur Enge B1220041711(6)
4Dindoa B2320143722(15)
5Antilopen / Lancyr Deelen B2200201323(-10)
5ODIK B220020731(-24)
7DWS B1300301227(-15)