In Memoriam: Ger Reede

Deze week bereikte ons het droevige bericht dat donderdag 23 april ons erelid, Ger Reede, op 83-jarige leeftijd is overleden.

In verband met de huidige omstandigheden zal de crematie in besloten kring plaats vinden.

De meeste leden en oud leden kennen (Tante) Ger als een zeer actief lid van onze vereniging, Ger heeft diverse functies binnen onze vereniging bekleed, maar staat toch zeker worden herinnert door haar fanatisme. Helaas door haar afnemende gezondheid bezocht zij de laatste jaren haar club minder vaak. Maar nog erg lang konden trainers bij haar thuis de sleutel van de kantine ophalen, wat vaak tot gezellige gesprekken leiden, want Ger wilde altijd even weten hoe het was geweest.

Wij wensen de familie, hun partners, kinderen en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijden.

Namens het bestuur van kv. Hemur Enge,
Jeroen Bode, voorzitter

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *